Jeżeli widzisz ten tekst, oznacza to, że nie masz zainstalowanego Flash Playera. Zainstaluj go ze strony Adobe... http://www.adobe.com/go/gntray_dl_getflashplayer
logo Podgrodzie
Organizujesz uroczystość
i chcesz ustalić termin?

Sprawdź, czy wybrany dzień jest dostępny.
Klimatyzowana sala weselna na 200 osób.
Do dyspozycji pokoje gościnne i apartament małżeński.
Podgrodzie - miejsce, które zachwyca uroczym położeniem i najwyższym poziomem świadczonych usług Podgrodzie - miejsce, które zachwyca uroczym położeniem i najwyższym poziomem świadczonych usług Podgrodzie - miejsce, które zachwyca uroczym położeniem i najwyższym poziomem świadczonych usług Podgrodzie to stylowy i kompleksowy obiekt, stworzony z myślą o wymagającym Kliencie, który pragnie otrzymać usługę najwyższej jakości. Znajduje się on na pięknych, lesistych terenach, w pobliżu jezior Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego.
W Parku znajduje się Rezerwat przyrody Jezioro Rakutowskie z unikatową fauną i florą – spotkać w nim można bobry, wiele gatunków ptaków, a nawet rysie.

Lokalizacja w odległości 15 km od Włocławka, przy drodze krajowej nr 1 (część międzynarodowego szlaku komunikacyjnego E75) łącząc północ Polski (Gdańsk) z południem (Cieszyn) umożliwia bezproblemową komunikację i sprawny dojazd do naszego obiektu.

Sala bankietowa Hotel Podgrodzie Podgrodzie: hotel, restauracja, sala bankietowa W naszej Restauracji odkryją Państwo skarbnicę tradycyjnych polskich smaków. Piękna Sala Bankietowa to miejsce idealne do świętowania i zabawy podczas niezapomnianych imprez i uroczystości.
Hotel zapewni Państwu komfortowy i spokojny wypoczynek.
Nasze wieloletnie doświadczenie i szeroka oferta pozwala na spełnienie nawet najśmielszych oczekiwań, a kompleksowość usług sprawia, że możemy zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie.