Terminy

Sala kryształowa
szyk i elegancja

poczuj się wyjątkowo

Sala Kryształowa to idealna propozycja dla klientów organizujących wesela czy innego rodzaju wydarzenia eventowe.  Pałacowy wystrój sali, charakteryzujący się delikatną kolorystyką ścian z elementami architektury greckiej w tym kolumnami oraz gipsowymi płaskorzeźbami ściennymi, zapewnia niepowtarzalny klimat. Wyjątkowości sali, dodają liczne kryształowe żyrandole i kinkiety oraz trapezowe szlifowane lustra. Bogata architektura zdobienia ścian i sufitów z wykorzystaniem sztukaterii gipsowej oraz obrazów olejnych znanego artysty Krzysztofa Cieślaka sprawia, iż goście czują się w naszych wnętrzach wyjątkowo.

Ważnym elementem sali jest jej akustyka. Skrupulatny dobór zastosowanych materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych jak sufity napinane, wykładziny podłogowe, czy dekoracje gipsowe ścian i sufitów w połączeniu z zastosowaniem profesjonalnego zestawu multimedialnego sprawiają, iż sala charakteryzuje się wyjątkowymi walorami akustycznymi.

Przestronny hol recepcyjny z windą i palarnią oraz rozległe tereny zielone na zewnątrz budynku, zapewniają gościom dużą swobodę przemieszczania się i odpoczynku również na świeżym powietrzu. Bliskość windy, umożliwia komfortowy dostęp do pokoi hotelowych szczególne dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. W zależności od zastosowanych stołów w sali możemy organizować wesela na 90 osób przy stołach prostych, oraz na 80 osób stosując stoły okrągłe. Szczegóły dotyczące oferty, przedstawiamy na miejscu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie.

ZAPRASZAMY
Tomasz Kaczmarek
Tel. 603 373 283
plansza informacyjna PFR poziom